CHELATACJA - OZONOWANIE KRWI                                ZABIEGI DOŻYLNE

O Nas

ProHealth Clinic to placówka zajmująca się nowoczesnymi metodami leczenia.
Zespół współpracujący z Naszą Kliniką posiada doświadczenie z zakresu ozonoterapii i zabiegów chelatacji od 2004 roku, co pozwala na stwierdzenie że w Warszawie posiadamy największą wiedzę w dziedzinie wykonywanych usług.
Jako pierwsi w Polsce możemy pochwalić się najnowocześniejszym sprzętem do ozonoterapii. Posiadane przez Nas trzy Ozonatory pozwala na lecznicze użycie mieszaniny   tlenowo – ozonowej na wszystkie znane w medycynie sposoby.     Posiadamy trzy oddzielne sale do przeprowadzania zabiegów.

1- Sala Autohemotransfuzji (ozonowanie krwi)
2- Sala Dożylne zabiegi (sól fizjologiczna ozonowana)
3- Sala Worki ozonowanie (tzw. buty i rękawy ozonowe)                                    
Zatrudniamy wysoko profesjonalna kadrę. Poza wiedzą medyczną są to również bardzo otwarci ludzie chętni do wyjaśnień niezrozumiałych dla Pacjenta kwestii merytorycznych.
 KONSULTACJE Z ZAKRESU LECZENIA CUKRZYCY PRZEPROWADZA:
DIABETOLOG, SPECJALISTA CHORÓB WEWNĘTRZNYCH

Lek. Med. Abu Yasin Najwa
Profesjonalnie i z zaangażowaniem dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Jesteśmy
intensywnie rozwijającą się firmą, zajmujemy się szeroko rozumianą Profilaktyką zdrowia oraz promocją zdrowego stylu życia i komfortu na co dzień. Tworzymy silny, zgrany zespół. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów - Lekarzy, Diagnostów, Dietetyków, Pielegniarki. Nasi pracownicy są naszymi partnerami. Profesjonalni, zaangażowani, zidentyfikowani z firmą i otwarci na nowe wyzwania.To oni zbudowali naszą obecną pozycję na rynku i to oni pracują codziennie nad jej umacnianiem. Codziennie dajemy naszym Pacjentom możliwość wyciszenia, odprężenia, poprawy stanu zdrowia i samopoczucia.
Zaufanie,satysfakcja i zdrowie klientów to wartości, na które stawiamy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wciąż doskonalimy nasze standardy i wprowadzamy nowatorskie rozwiązania, by zapewnić niezmienniewysoką jakość usług, łatwy i szybki dostęp do lekarzy, wizyt oraz badań.